Strona główna Produkty Spiderweb B2B

Spiderweb B2B

Jeśli zależy Ci na kompleksowych, efektywnych relacjach w biznesie, wybierz SpiderWeb B2B do budowania dystrybutorskich portali partnerskich. To moduł integrujący CMS, CRM i E-Commerce z dodatkowymi funkcjonalnościami. Dzięki temu masz możliwość tworzenia zakupowych kont partnerskich.

Cechy produktu:

  • zarządzanie kontami partnerów
  • różne poziomy cen dla poszczególnych kontrachentów
  • system kodów rabatowych
  • import i eksport cenników
  • integracja z Spiderweb CRM

System umożliwia Twoim klientom składanie zamówień na dostępne dla nich produkty po indywidualnych cenach. Twoi partnerzy mogą przeglądać historię swoich zamówień oraz mają dostęp do faktur. Konta handlowców są powiązane z CRM, dzięki czemu zmiana w CRM automatycznie wykonuje zmianę w portalu, zaś zmiana w panelu partnerskim powoduje zmianę w CRM, po potwierdzeniu opiekuna biznesowego.
Partner może prowadzić negocjacje cenowe, zaś opiekun klienta ma możliwość składania zamówień w imieniu Partnera, co często ma miejsce np. w przypadku negocjacji telefonicznych.
Oprócz wygody zyskujesz także stały dostęp do statystyk sprzedaży wg partnerów i handlowców.
Dla każdego produktu w systemie możesz określić minimum logistyczne, a każdemu Partnerowi przyznać kredyt kupiecki. Przewaga B2B nad tradycyjnym sklepem internetowym polega na tym, że możesz limitować dostępność produktów dla poszczególnych partnerów oraz ustalać indywidualne ceny dla każdego z nich.