Strona główna Aktualności Sloep-Shop z responsywną stroną WWW

Sloep-Shop z responsywną stroną WWW

2013-02-18

Dla belgijskiego dealera łodzi motorowych wdrożyliśmy nową stronę internetową z zastosowaniem responsive web design (RWD).

Od samego początku zakładaliśmy pełne dopasowanie strony internetowej do pracy w różnych rozdzielczościach – od monitorów full HD (1920x1080 px) przez tablety, po smartfony (480x320 px). Zamierzenie to udało się osiągnąć m.in. dzięki zastosowaniu dynamicznego układu treści.

Projekt dla Sloep-Shop wykonany był całkowicie zdalnie w międzynarodowym zespole – belgijski grafik z polskimi korzeniami, polski wdrożeniowiec i całość, na bieżąco konsultowana między polskim project managerem a belgijskim właścicielem marki Sloep-Shop. Efekty naszej pracy można zobaczyć na www.Sloep-Shop.be.

Wdrożenie responsywnej strony WWW dla Sloep-Shop to już nasza druga realizacja dla właściciela tej marki, co, niewątpliwie, jest wyrazem zadowolenia klienta z naszej dotychczasowej współpracy.

Responsive Web Design zakłada pełne dopasowanie strony internetowej do rodzaju urządzenia, na którym jest ona wyświetlana. Jest to nowe podejście do całego procesu projektowania strony WWW – od prac analitycznych, czyli określenia struktury, zawartości, czy grupy docelowej, przez opracowanie projektu graficznego, po jej wdrożenie.


Sloep-Shop to belgijski dealer oraz wyłączny dystrybutor łodzi m.in. firmy Waterspoor. Oferuje on swoim klientom m.in. łodzie motorowe oraz akcesoria do nich.