Strona główna O firmie

O firmie

Specjalizujemy się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań IT - możesz mieć pewność, że przygotowany projekt będzie optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki temu korzystanie z aplikacji będzie wygodne dla użytkowników, w atrakcyjny sposób prezentując specyfikę działalności Twojej firmy i wyraźnie odróżniając ją od konkurencji.

Nasze aplikacje

Tworzymy przyjazne w użytkowaniu aplikacje oraz serwisy internetowe o charakterze wizerunkowym, sprzedażowym, edukacyjnym i informacyjnym.

Oferujemy produkty dostosowane do potrzeb klienta w taki sposób, aby praca z produktem była możliwie efektywna i wygodna. Tworzymy serwisy o charakterze wizerunkowym, sprzedażowym, edukacyjnym czy informacyjnym. 

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - prowadzimy skomplikowane działania IT po to, by zarządzanie Twoją stroną internetową było jak najprostsze.

Jak pracujemy?

W naszych projektach stosujemy metodologię UCD (User Centered Design). Każdorazowo analizujemy potrzeby klienta, pomagając dobrać optymalne rozwiązanie. Wynikiem takiej analizy jest specyfikacja, którą następnie konsultujemy z klientem, aby wyeliminować wszelkie rozbieżności pomiędzy naszym opracowaniem a wizją zamawiającego. Następnie projektujemy makietę serwisu określającą w jaki sposób poszczególne elementy serwisu mają być rozmieszczone i w jaki sposób ze sobą współdziałają. Makiety poddajemy kolejnej analizie, aby doszlifować ostatnie szczegóły. Dopiero po akceptacji makiet przez klienta, tworzymy grafikę. Z reguły tworzymy od jednego do trzech projektów graficznych, z pośród których klient dokonuje wyboru, czasem sugerując drobne zmiany. Wybrany projekt graficzny wdrażamy wraz z dedykowanymi funkcjonalnościami, dostarczając gotowy produkt.

Na każdym etapie tworzenia serwisu, klient nie tylko ma wpływ na jego ostateczny kształt, a wręcz zachęcamy naszych klientów do czynnego udziału w procesie powstawania serwisu.

Doradzamy jak zaistnieć w sieci

Serwis internetowy to nie wszystko, aby spełniał on swoją rolę, odbiorcy muszą móc go w sieci odnaleźć. Dlatego doradzamy naszym klientom, jak zaistnieć w Internecie, jakie działania podjąć i co można zrobić, aby powstały serwis był odwiedzany i spełniał dobrze swoją rolę.