Strona główna Klienci

Klienci

Jesteśmy zespołem profesjonalistów zaangażowanych w każdy projekt, od koncepcji po faktyczną relizację jego celów biznesowych.

Logo Netteam Solutions S.A.

Netteam Solutions S.A.

konsulting IT

Wrocławska spółka NetTeam Solutions S.A. zajmuje się tworzeniem dedykowanych systemów IT dla odbiorców korporacyjnych oraz z sektora finansowego.

Logo IntelGaz

IntelGaz

wdrożenie

IntelGaz jest firmą specjalizującą się w wykonywaniu przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych oraz montażu instalacji sanitarnych wewnętrznych. IntelGaz w ostatnim roku zdecydował się zmienić swój wizerunek w internecie i to właśnie nam powierzono to zadanie.


Logo Sloep Shop

Sloep Shop

wdrożenie

Dla naszego klienta - belgijskiego dealera łodzi motorowych, stworzyliśmy od podstaw aplikację służącą prezentacji oferty handlowej i świadczonych uslug szerokiemu gronu odbiorców.

Logo Kadry Indywidualnego Nauczania

Kadry Indywidualnego Nauczania

wdrożenie

We wrocławskim Zespole Szkół Integracyjnych powstała idea stworzenia portalu umożliwiającego dyrektorom szkół odnajdywanie nauczycieli, którzy chcieliby się podjąć nauczania indywidualnego dzieci i młodzieży, którzy np z przyczyn wypadków czy przewlekłych schorzeń, nie mogą uczestniczyć w normalnych zajęciach szkolnych.


Logo Centrum Wsparcia Edukacyjnego - Sapere Aude

Centrum Wsparcia Edukacyjnego - Sapere Aude

wdrożenie

Centrum Wsparcia Edukacyjnego - Sapere Aude prowadzi zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dodatkowo organizuje również kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych z matematyki.

Logo Klub Sportowy Gwardia Wrocław

Klub Sportowy Gwardia Wrocław

redesign

Dla Klubu Sportowego Gwardia Wrocław - sekcja siatkówki męskiej stworzyliśmy od podstaw serwis WWW mający na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy klubem a kibicami oraz prezentację osiągnięć klubu, zarówno bieżących jak i w przeszłości.

 


Logo SpringNotebook.pl - sklep internetowy

SpringNotebook.pl - sklep internetowy

redesign

SpringNotebook jest firmą działającą na rynku laptopów i multimediów. Powierzone nam zostało stworzenie nowej wersji sklepu internetowego, poprawiającej zarówno wizerunek firmy w oczach klientów jak i wygodę pracy z systemem pracowników firmy.