Strona główna Aktualności Intel-Gaz z nową CI oraz stroną WWW

Intel-Gaz z nową CI oraz stroną WWW

2013-11-13

Wrocławski IntelGaz postawił na nowoczesną, przejrzystą i spójną identyfikację wizualną w swojej komunikacji marketingowej (offline i online).

Proces projektowania identyfikacji podzieliliśmy na kilka kluczowych elementów. Pierwszym z nich było opracowanie nowego logotypu, który swoim wyglądem odzwierciedlałby branżę, w obszarze której działa IntelGaz – technika grzewcza i sanitarna. W tym celu naszemu Klientowi przedstawiliśmy trzy różne logotypy, spośród których wybrał on ten najlepiej dopasowany do swojej firmy. Na tej podstawie przystąpiliśmy do prac nad zaprojektowaniem strony internetowej, wizytówek oraz kalendarzy ściennych. Finalnym etapem projektu było wdrożenie oraz uruchomienie nowej strony WWW w oparciu o SpiderWeb CMS.

Corporate Identity jest podstawowym narzędziem promocji firmy. Właściwie dobrane znaki graficzne, kolorystyka czy hasło potrafią sprawić, iż firma skutecznie wyróżnia się na tle innych, działających w tej samej branży. „I na takim właśnie efecie zależało nam najbardziej w trakcie opracowywania nowej identyfikacji wizualnej wrocławskiej firmy IntelGaz.” - mówi Sebastian Fyda CEO w SpiderWeb.


IntelGaz jest firmą specjalizującą się w montażu instalacji sanitarnych wewnętrznych oraz wykonywaniu przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych. Działa głównie w obrębie Dolnego Śląska a w szczególności we Wrocławiu i jego okolicach.